Natryskiwanie

Ty mówisz co, my natryskujemy!

Różne produkty wymagają różnych maszyn do uzyskania jak najlepszych rezultatów.

Dzięki szerokiej gamie maszyn do natrysku, na pewno znajdziesz tu odpowiednią maszynę.

Natrysk emulsji olejowej >>>
Żelownica rotacyjna >>>
Dyskowy rozpylacz jajka >>>
Maszyna do nasączania syropem >>>
Wykańczanie tortów masami czekoladowymi >>>
Czekoladziarka >>>
Żelownica Jelly Easy >>>
Natryskiwanie mas zimnych - urządzenie stołowe Spray Mix >>>

Informacje o wszystkich maszynach Bakon:

Łatwość obsługi jest nierozerwalnie związana z naszymi maszynami i zwiększa zadowolenie z pracy. Przejrzyste i dobrze rozmieszczone panele sterowania przyczyniają się do sprawnego przebiegu procesu produkcyjnego. Maszyny są wyposażone w wyraźnie oznaczone i łatwe w obsłudze przyciski lub pełnokolorowe ekrany dotykowe do ustawiania i przechowywania różnych parametrów i przepisów (głównie w języku polskim).


Za pomocą narzędzia BAKON RECIPE TOOL można wymieniać przepisy między komputerem a urządzeniem BAKON (np. Multi Deponent). W ten sposób można łatwo tworzyć kopie zapasowe lub zmieniać przepisy. Skonfiguruj listę receptur do przechowywania wielu receptur i twórz receptury, wprowadzając wymagane parametry i zapisując przepisy według nazwy.

Jakość wykonania: Używamy tylko wysokiej jakości materiałów i komponentów. Wszystkie nasze maszyny są wykonane ze stali nierdzewnej i innych niekorodujących materiałów.

Higiena ma ogromne znaczenie podczas pracy z produktami łatwo psującymi się. Bierzemy to pod uwagę w projektowaniu i produkcji naszych maszyn. Większość urządzeń można zdemontować do czyszczenia bez użycia narzędzi, a części do czyszczenia można bezpiecznie myć w zmywarce.

BAKON projektuje i produkuje znormalizowane, dostosowane do potrzeb klienta maszyny do nakładania, natryskiwania, cięcia oraz linie produkcyjne do wydajnego i wysokonakładowego przetwarzania wyrobów cukierniczych.
BAKON oznacza zaawansowaną technologię i niezawodność.
BAKON Oferuje różne, wysokiej jakości komercyjne maszyny piekarnicze, które można zintegrować z kompletnymi liniami do produkcji przemysłowej lub cukierniczej. Twoje dane techniczne i produkcyjne można przetłumaczyć na samodzielną maszynę lub linię produkcyjną.
BAKON zobowiązuje się do odpowiedzialnego postępowania z otoczeniem, dzięki środkom oszczędzającym energię, takim jak wymiarowanie energii elektrycznej i - w miarę możliwości - użycie materiałów nadających się do recyklingu.

 

 
 

 


Warning: array_search() expects parameter 2 to be array, null given in /accounts/hert/public_html/hert.pl/cms/outputs/output1/output.php on line 123