Kariera

Nie boisz się wyzwań?

Dążysz wytrwale do postawionych sobie celów i szukasz interesującego miejsca pracy, gdzie zdobędziesz wyjątkowe doświadczenie jako specjalista B2B branży spożywczej?

Chciałbyś pracować w branży spożywczej, w której wiedzę i doświadczenie zdobywa się wprawdzie wolno, ale jest ona bardzo cenna?

Jeżeli tak, to praca w naszej firmie będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

HERT od lat jest liderem wśród dostawców nowoczesnych technologii spożywczych w Polsce. Współpracujemy z największymi firmami w tej branży w Europie i na świecie. Jeżeli odnajdziesz siebie w tej branży to masz szansę na pracę w tej dziedzinie przez wiele lat, gdyż dla nas i naszych klientów najważniejsze jest Twoje doświadczenie, które posiadasz i te, które dopiero zdobędziesz.

Branża spożywcza to nie tylko piekarnie i cukiernie, które są naszym głównym klientem. Nasza działalność handlowa obejmuje różne rynki i branże związane z produkcją spożywczą od rzemiosła do przemysłu.

Jeżeli jesteś zdecydowany poświęcić się jednej firmie i jednej branży w okresie dłuższym niż 5 lat – to nasza firma jest właśnie tym miejscem – gdzie warto złożyć swoją aplikację. Ciągle poszukujemy zdolnych, ambitnych osób, które wniosą do naszej organizacji swoje nowatorskie pomysły i pomogą nam dalej budować naszą przewagę konkurencyjną.

Zapraszamy do składania aplikacji na adres e-mail  baeAQns9LDmLp6cOwb . Dołącz do naszego zespołu!

  Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY  - MENEDŻER REGIONU WOJ. MAZOWIECKIE

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za zwiększenie sprzedaży maszyn oraz akcesoriów piekarniczych i cukierniczych na terenie województwa MAZOWIECKIEGO ( Warszawa i okolice )

Główne zadania, jakie stawiamy przed Kandydatem:

- odpowiedzialność za rozwój sprzedaży produktów z oferty GRUPY HERT na  podległym terenie.

- budowanie stałych relacji handlowych z Klientami na podległym terenie.

- Identyfikowanie potrzeb Klienta.

- Prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb Klienta.

Idealnym Kandydatem dla nas będzie osoba:

- z doświadczeniem w handlu B2B na stanowisku przedstawiciela handlowego

- silnie zorientowana na cel

- energiczna, łatwo nawiązująca kontakty z ludźmi

- samodzielna i systematyczna, potrafiąca planować sobie pracę na podstawie wytyczonych zadań

- gotowość do współpracy z naszą firmą na podstawie umowy agencyjnej (własna działalność gospodarcza) będzie dla nas atutem

- wykształcenie techniczne lub z zakresu technologii żywienia będzie dla nas dodatkowym atutem

W zamian za zaangażowanie i wyniki oferujemy:

- podstawowe wyposażenie: samochód, telefon, komputer, materiały oraz szkolenia

- wynagrodzenie bazowe + wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników

- systematyczne szkolenia produktowe

Kontakt: baeAQns9LDmLp6cOw1a