IBA 12-17.09.2015, Monachium

 Zapraszamy na targi IBA do Monachium na stoiska firm, gdzie spotkać można

reprezentantów HERT, którzy będą służyć pomocą w kontakcie z wystawcą.

Przedstawiciel HERT obecny na targach w dniach: (preferowany kontakt telefoniczny)


Pawilon A1 Stoisko 100 Rollmatic  

15-17.09.2015 (wtorek-czwartek)
wałkowarki Piotr Kulik 48 507 088 502
 
 
Pawilon A1 Stoisko 141 Krumbein 13-15.09.2015 (niedziela-wtorek)
krajalnice cukiernicze Michał Barcicki 48 507 088 501
  Tomasz Skrzeczkowski 48513829113
 
 
Pawilon A1 Stoisko 171 Heinen Freezing 
13-16.09.2015 (niedziela-środa)
       
pasteryzacja-mrożenie
Przemysław Kornas 48 507 088 509
 
 
Pawilon A1 Stoisko 271 Ashworth Belts  3-16.09.2015 (niedziela-środa)
taśmy przenośnikowe   Przemysław Kornas 48 507 088 509
 
 
Pawilon A1 Stoisko 371 Langheinz Kältetechnik 15-17.09.2015 (wtorek-czwartek)
schładzacze wody   
Piotr Kulik  48 507 088 502
 
 
Pawilon A1 Stoisko 480 Hematronic 13-16.09.2015 (niedziela-środa)
fermentatory Gabriel Senderek 48 507 090 570
 
 
Pawilon A1 Stoisko 385 i 485 Masdac 13-17.09.2015 (niedziela-czwartek)
linie ciastkarskie Piotr Kiełbiewski 48 512 022 655
 
 
Pawilon A2 Stoisko 380 Bakon 13-15.09.2015 (niedziela-wtorek)
urządzenia cukiernicze Michał Barcicki 48 507 088 501
   Tomasz Skrzeczkowski 48513829113
   
Pawilon A2 Stoisko 441 JAC  15-17.09.2015 (wtorek-czwartek)
krajalnice Krzysztof Łapiński 48 507 070 044
   
Pawilon A2 Stoisko 444 Unispray  15-17.09.2015 (wtorek-czwartek)
technika natłuszczania  Piotr Kulik 48 507 088 502
   
Pawilon A3 Stoisko 111    Unifiller 13-15.09.2015 (niedziela-wtorek)
dozowanie Bartłomiej Klakla 48 512 027 300
   
Pawilon A3 Stoisko 457 MHS-Schneidetechnik 15-17.09.2015 (wtorek-czwartek)
krajalnice Krzysztof Łapiński 48 507 070 044
   
Pawilon A3 Stoisko 471  Jeros 13-15.09. 2015 (niedziela-wtorek)
zmywanie   Michał Barcicki 48 507 088 501
   Tomasz Skrzeczkowski 48513829113
   
Pawilon A3 Stoisko 490 Komza 13-15.09.2015 (niedziela-wtorek)
zmywanie 
Prętkiewicz Adam 48 608 589 944
   
Pawilon A3 Stoisko 571 Kolb 15-17.09.2015 (wtorek-czwartek)
piece
Krzysztof Łapiński 48 507 070 044
   
Pawilon A3 Stoisko 571 Atollspeed  15-17.09.2015 (wtorek-czwartek)
piecyk gastronomiczny   Krzysztof Łapiński 48 507 070 044
   
Pawilon A4 Stoisko 311 Korte 14.09.2015 (poniedziałek)
wyposażenie sklepów, lady i regały  Piotr Wiśniewski 48 608 588 994
  Paweł Żebrowski 48 608 588 990

Szymon Sieracki 48 608 621 584
   
Pawilon A5 Stoisko 390 Alba 
15-17.09.2015 (wtorek-czwartek)
linie do laminacji 
Piotr Kulik 48 507 088 502
   
Pawilon A5 Stoisko 551 i 451 Niverplast 13-17.09.2015 (niedziela-czwartek)
pakowanie
Karol Łapiński 48 503 650 121
   
Pawilon A5 Stoisko 331 Rademaker 13-17.09.2015 (niedziela-czwartek)
przemysł piekarsko-cukierniczy Piotr Kiełbiewski 48 512 022 655
   
Pawilon A6 Stoisko 190 Gami 15-17.09.2015 (wtorek-czwartek)
urządzenia do czekolady Piotr Kulik 48 507 088 502
   
Pawilon A6 Stoisko 211 Tanis Food Tec 13-17.09.2015 (niedziela-czwartek)
przemysł cukierniczy Piotr Kiełbiewski 48 512 022 655
   
Pawilon A6 Stoisko 311    Bear (A/S Wodschow) 15-17.09.2015 (wtorek-czwartek)
ubijaczki i miksery
Piotr Kulik 48 507 088 502
   
Pawilon B1 Stoisko 300 Edhard 13-15.09.2015 (niedziela-wtorek)
dozowanie, nadziewanie Klakla Bartłomiej 48 512 027 300
   
Pawilon B1 Stoisko 450 GHD Hartmann 12-16.09.2015 (sobota-środa)
krojenie i pakowanie 
Rafał Olewczyński 48 508 090 379
  Norbert Dąbrowski +48 608 621 601
   
Pawilon B2 Stoisko 241 Precisma 15-17.09.2015 (wtorek-czwartek)
czyszczenie blach Piotr Kulik 48 507 088 502
   
Pawilon B2 Stoisko 245 Panem 14-15.09.2015 (poniedziałek-wtorek)
chłodnio-garownie Piotr Sieracki 48 508 023 946
  Krystian Kolwas 48 728 950 328
  Sławomir Bzowski 48 608 620 894
   
Pawilon B3 Stoisko 300 Drutec 14.09.2015 (poniedziałek)
wyposażenie sklepów, oświetlenie    Piotr Wiśniewski 48 608 588 994
  Paweł Żebrowski 48 608 588 990
  Szymon Sieracki 48 608 621 584
   
Pawilon B3 Stoisko 310 Bäro 14.09.2015 (poniedziałek)
wyposażenie sklepów, oświetlenie Piotr Wiśniewski 48 608 588 994
  Paweł Żebrowski 48 608 588 990
  Szymon Sieracki 48 608 621 584
   
Pawilon B4 Stoisko 120 i 130    WP BAKERYGROUP  
WP Idustrielle    instalacje przemysłowe 12-16.09.2015 (sobota-środa)
  Jarosław Marczuk 48 507 088 507
WP Technologies  linie do bułek, piece 14-15.09.2015 (poniedziałek-wtorek)
  Piotr Sieracki 48 508 023 946
WP Haton  linie do chleba   
12-16.09.2015 (sobota-środa) 
WP Kemper    mieszałki, linie do bułek  Marek Pogonowski 48 507 088 500
   
WP Riehle    smażalniki
13-15.09.2015 (niedziela-wtorek) 
  Michał Barcicki 48 507 088 501
   Tomasz Skrzeczkowski 48513829113
   
Pawilon B4 Stoisko 311    Dübör 15-17.09.2015 (wtorek-czwartek)
technika natłuszczania 
Piotr Kulik 48 507 088 502
   
Pawilon B4 Stoisko 521    Ringoplast 15-16.09.2015 (wtorek-środa)
kasty 
Rafał Wąsik 48 508 023 941
   
Pawilon B4 Stoisko 351    Reimelt - Zeppelin 13-16.09.2015 (niedziela-środa)
automatyzacja produkcji, silosy Przemysław Kornas 48 507 088 509
   
Pawilon B4 Stoisko 370 Merand 14-15.09.2015 (poniedziałek-wtorek)
dzielarko-formierki Piotr Sieracki 48 508 023 946
  Krystian Kolwas 48 728 950 328

Sławomir Bzowski 48 608 620 894
   
Pawilon B5 Stoisko 100    Bake Off   15-17.09.2015 (wtorek-czwartek)
piece 
Krzysztof Łapiński 48 507 070 044
   
Pawilon B5 Stoisko 320    NBS Schumann 13-15.09.2015 (niedziela-wtorek)
pomadziarki   Michał Barcicki 48 507 088 501
   
Pawilon B5 Stoisko 375    Domino 15-17.09.2015 (wtorek-czwartek)
ubijaczki, wałkowarki 
Piotr Kulik 48 507 088 502
   
Pawilon B6 Stoisko 310    Rheon 13-15.09.2015 (niedziela-wtorek)
dzielenie i inkrustacja Klakla Bartłomiej    48 512 027 300