BEAR Varimixer ubijaczki planetarne

BEAR-VARIMIXER ... MOCNY JAK NIEDŹWIEDŹ !!!


 


A/S WODSCHOW & Co. to duński producent ubijaczek planetarnych marki BEAR-VARIMIXER z ponad 100 letnim doświadczeniem. Jest jedną z najlepszych firm tego typu na Świecie a ich urządzenia są jednymi z najtrwalszych i najmocniejszych maszyn tego typu.

 

Firma A/S WODSCHOW & Co. jest twórcą systemu planetarnego, opracowanego na początku XX wieku, który do dnia dzisiejszego jest powszechnie stosowany we wszystkich ubijaczkach planetarnych na Świecie. 

Niebagatelne doświadczenie producenta, który swoje urządzenia sprzedaje w ponad 70 krajach na Świecie ma bezpośrednie przełożenie na konstrukcję maszyn jak i ich bieżące modyfikacje.

Wszystko to sprawia, że ubijaczki planetarne BEAR-VARIMIXER są po prostu MOCNE JAK NIEDŹWIEDŹ !!!

Rozwój ubijaczek BEAR-VARIMIXER

Pale Wodschow, założyciel firmy, który w 1915 roku skonstruował pierwsze na Świecie urządzenie tego typu, mógłby być dumny ze swojej obecnej firmy, która postrzegana jest jako jedna z trzech najlepszych producentów ubijaczek planetarnych na Świecie.

Wiedza dla poprawienia jakości

Oferta ubijaczek BEAR-VARIMIXER złożona jest z modeli o pojemności od małych, laboratoryjnych 5L do dużych, przemysłowych ubijaczek o dzieży 200L. Zasadniczo oferta BEAR składa się z modeli w wersji AR z mechanicznym, płynnym napędem oraz wersji ERGO, która została wprowadzona dla urządzeń z myślą o zakładach półprzemysłowych oraz przemysłowych oraz modeli serii RN, stworzonej z myślą o małych cukierniach, laboratoriach firm przemysłowych oraz sektorze HORECA. Nie bez znaczenia jest też pojawienie się w 2015 roku modelu KODIAK, de facto zaprojektowanego na bazie konsultacji z grupą >100 cukierników z Całego Świata.

BEAR-VARIMIXER dzięki swoim przedstawicielstwom w ponad 70 krajach Całego Świata: od Grenlandii po Australię, spotyka się z przeróżnymi problemami technicznymi, technologiczymi i eksploatacyjnymi, które stawiane są wobec ich maszyn. To oczywiście daje olbrzymie pole do renowacji, zmian i ciągłego technologicznego rozwoju tych maszyn, z czego firma umiejętnie korzysta modernizując urządzenia i wprowadzając do nich coraz to nowsze rozwiązania techniczne. 

Przy maszynie zawsze stoją ludzie…

To właśnie ta myśl, definiuje filozofię BEAR-VARIMIXER, który konstruuje swoje urządzenia w niezwykle przemyślany sposób, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i wygodę pracy z nimi. To typowo – skandynawskie podejście – urządzenie jest stworzone z myślą o ludziach, pomocy im w codziennej ciężkiej pracy. Ubijaczki BEAR-VARIMIXER z pewnością będą służyć latami, a ich trwałość należy przeliczać na dziesiątki a nie pojedyncze lata. Najstarsza dotychczas pracująca ubijaczka BEA, którą udało nam się odnaleźć pochodzi z 1956 roku !

BEAR-VARIMIXER to inwestycja długoterminowa. Biorąc do kalkulacji cenę popularnego  modelu 60l i dzieląc przez realny max. okres użytkowania wyjdzie na to, że dzienny koszt jego użytkowania mieści się w kwocie mniejszej niż 1,50 Euro. Czy nie warto zainwestować w taki sprzęt? 

Zachęcam do inwestycji w ubijaczki MOCNIEJSZE JAK NIEDŹWIEDŹ!

Mikser 5LTeddy

Miksery serii RN (10-20)

Miksery serii AR (30-200)
 BEAR5LTeddy  BEARRN10 BEARAR30
 Miksery serii Ergo (60,100,140)  Wyposażenie opcjonalne  Podnośniki dzież
 BEARERGO

Flexilift

 NOWOŚĆ! Mikser serii KODIAK (30)
 

Aby dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt z Menedżerem Produktu: