Bakepol 12-14.09.2019, Kraków

Targi Bakepol

Termin: 14-16.09.2019
Miejsce: Kraków, ul. Galicyjska 9, Pawilon Wisła, stoisko nr 28

 

Na naszym stoisku pokażemy największe nasze "TOP gwiazdy" czyli te urządzenia, o które najczęściej padają zapytania i które najczęściej są kupowane. Są to dzielarki ciasta Rheon VX212, Parta U Direkt WP Haton oraz urządzenia dozujące Multistacja Unifiller i dozownik BD9  Bakon.

Uzupełnieniem ekspozycji dla piekarnictwa będą znane ale wciąż najprawdopodobniej najlepsze, cieszące się największą popularnością linia do produkcji bułek Selecta WP oraz piec obrotowy Rototherm WP.

Zgodnie z zapowiedziami będzie produkcja naszych słynnych, wysokiej jakości lodów rzemieślniczych, z naturalnych składników, przy wsparciu technologów z PGD i urządzeń włoskiego producenta Innova. Smaki - jak zawsze tradycyjne ale mamy obietnicę też i kilku bardziej nowatorskich.

Na ekspozycji znajdą się również urządzenia nieco mniejsze niż w/w maszyny ale niezbędne w produkcji spożywczej, piekarnictwie i cukiernictwie. Większość z tych urządzeń jest dobrze znana i szeroko stosowana ale to tylko świadczy o ich jakości i przydatności. Nie trzeba się zastanawiać nad opłacalnością inwestycji. Wystawione modele będą najnowszymi wersjami, z udoskonalonymi oprogramowaniami. Będą to krajalnica sklepowa, ubijaczka, urządzenia do profesjonalnej obróbki cieplnej Firex i Roboqbo, krajalnica ciast, mały zestaw usprawniający produkcję pączków.

Ponadto tradycyjnie na naszym stoisku Hert Akcesoria można będzie dokonać zakupów drobnego sprzętu niezbędnego w zakładzie produkcyjnym. 

Dla tych, którzy pracują nad poprawieniem ekspozycji towaru w swoich sklepach i zwiększeniem sprzedaży - czekać będą nasi projektanci z działu Hert Studio, czyli aranżacja - wyposażenie - witryny i konserwatory - oświetlenie. Jak będzie wyglądać ta ekspozycja? Nie możemy zdradzać, ponieważ to jak zawsze będzie niespodzianka. Spodziewamy się, że będzie jak zazwyczaj zaskakująca. W tej chwili można tylko  powiedzieć, że na ekspozycji znajdą się witryny pionowe Longoni, oraz oświetlenie Drutec.


 

  informacja: 510 085 852, marketing@hert.pl


Warning: array_search() expects parameter 2 to be array, null given in /accounts/hert/public_html/hert.pl/cms/outputs/output1/output.php on line 123